Подарують макбук та айфон, якщо проголосуєш. За Щадея?

By , in Думки on . Tagged width:

В мережі троє відомих ужгородців вирішили підняти явку виборців і розіграти цінні подачки. Здавалося б, що в цьому поганого? Взагалі, нічого, якби не стирчали вуха нардепа Роберта Горвата, який виступив покровителем молодого Віктора Щадея. А всі троє нососпечених благодійників пов’язані з нардепом.

Віталій Глагола разом із “небайдужими містянами” розкошелився на Айфон 12 за майже 40 тисяч гривень. Мирослав Качур звідкись знайшов цілий Макбук для кожного, хто піде на виборці. А Федір Шандор обіцяє велосипед.

Віталій Глагола та Айфон 12

Об’єднує їх всіх не тільки бажання подарувати першому незнайомому цінні призи, але й те, що всі троє, так чи інакше, пов’язані із Робертом Горватом, а деякі з них, навіть, прямо агітували за Щадея.

Наприклад, Мирослав Качур давно знайомий із Робертом Горватом, навіть на каналі самого Горвата є відео із коміком Качуром, який в комічній формі розхвалює бізнес нардепа.

Віталій Глагола йде в списку партії “Рідне Закарпаття”, того ж таки Горвата.

Ну, а Федір Шандор друг Руслана Буланова, який є ідейним партнером Роберта Горвата і курує креативну частину та відповідає за кадри і комунікацію з ними. Але, якщо врахувати, що Федір Шандор йде по списку Слуг, тепер стає ясно, що цей партійний мандат у списку Слуг Народа може бути куплений лідерами “Рідного Закарпаття”.

Ідея, щодо цінного подарунку – мобілізувати молодь, яка з більшою вірогідністю проголосує за молодого Щадея. Чи допоможе цей прийом – розкаже ТВК. В цілому, кампанія Щадея, звичайно, більш згуртованіша, ніж мера Андріїва. На боці молодого мера працює з десяток ботів, а у відомих групах Ужгорода видаляють матеріали, які можуть будь-як критикувати нового кандидата на посаду мера.

Саме тому, кращі друзі та спонсори Віктора Щадея передають привіт усім, хто продав свій голос за можливий шанс виграти Макбук під виглядом #голосую_за_нового_мера:) Мер, може, і дійсно не старий, але от його куратори ще ті, вже биті та відомі, люди!

Зліва направо: Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Андрій Вадатурський та Роберт Горват

Recommended articles