Що повинен сказати велопробіг владі міста і чи сказав щось?

By , in Думки on . Tagged width:

Цього разу ужгородський велопробіг, за словами організаторів, став рекордним. Близько 1000 поціновувачів цього виду транспорту виїхали містом. Виїхали і самим розважитися і звернути увагу ужгородців на одну важливу проблему, що допікає вже не перший рік.

“Мета заходу показати скільки є велолюбителів в нашому місті. Ми знаємо, що їх є дуже багато. Хочемо, щоб вони збиралися в одному місті. І, можливо, тоді буде в нашому місті краща інфраструктура, буде більше велодоріжок”, – з обережністю сказав організатор заходу Олександр Свергун.

На пробіг традиційно завітав і мер Ужгорода Богдан Андріїв. Без належної екіпіровки він рушив містом разом із колоною велосипедистів. Рушив дорогами та тротуарами, що зовсім не облаштовані для них.

Організатор заходу Олександр Свергун разом із мером Ужгорода Богданом Андріївим / фото ComedyOrg event

Чи то заради піару, чи то заради того, щоб показати, що про проблему знає – мер наважився скласти компанію велосипедистам. Але, що цікаво, на фініші велопробігу мера велосипедисти вже не помітили. Можливо втомився.

Також, жодної позиції після пробігу чи думок, чи бодай обіцянок, що проблема буде вирішена ні на офіційній сторінці міста ні у профіли Фейсбук мера, ужгородці не почули.

Нагадаємо, Мінрегіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства ввело обов’язкове проектування велодоріжок і смуг під час будівництва та реконструкції доріг. Загалом у місті планується будівництво велодоріжок загальною протяжністю 8,5 км.

Поки що ужгородська вело-інфраструктура бажає явного покращення.

“Таке (велопробіги – ред.) треба робити, аби привернути увагу громадськості та влади до проблем велосипедистів. До того, що потрібні велодоріжки, нам потрібна інфраструктура”, – відмітив один із учасників велозаїзду Генрі Мошкович.

Кавіль Ньюз

 

Recommended articles