В автоматі хоч кулі є? В мережі нагадали правоохоронцям про незавершені справи проти хабарників

By , in Думки on .

“Фото дня. Затримка сільського голови, якого підозрюють в дачі хабара, увага, в $500!

Спецоперація просто, небезпечного злочинця готові розстріляти. Хабарі – це погано, будь -які. Але…

Хочеться спитати, а як там справи із заступницею Держгеокадастру в Закарпатській області, яку затримали на хабарі в $200 тисяч? Світлана Мельничук. Вона пости пише із СІЗО чи з того ж кабінету?

Як справи у Михайла Русанюка із Виноградівської РДА? Якого також затримували за хабар. Теж пише дописи із СІЗО, разом із Світланою в одній камері?

Як поживає начальниця Управління майном міста Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Тетяна Полтавцева, яка вимагала $800 неправомірної вигоди?

І багато, багато інших колишніх героїв таких же бравих затримок. Своїх не здаємо? І тому приклад крадії із зупинки. Коли все місто знає, хто крадій, працівникам поліції та митниці потрібні тижні для службового розслідування. Тому ці показові затримки правоохоронцями, як показує досвід, ні до чого не призводять. За деякий час підозрювані розвалюють справу в судах. А фотографії, на яких направляють автомат на чиновника, якого і так вже скрутили – лише наштовхують на думку, що подібна боротьба із реальним хабарництвом – лише картинка для недалеких закарпатців. Артисти. В автоматі хоч кулі є?”, – написав журналіст Ален Бобров

Recommended articles