Як мер Андріїв довів ужгородців до відчаю

By , in Думки on . Tagged width:

Ось таку фотографію нам надіслали наші читачі. Просять чи вже навіть молять? Щоб глава міста, звернув увагу на те, що під ногами. Можливо, якщо ти їздиш на джипі по цій дорозі, яка нагадує ті самі вибори мера Ужгорода – одні качелі – то тобі файно. Але, якщо ти водій звичайної машини такої, яка коштує не багато – то ти змушений купити собі ще й якісь мазі для одного місця, щоб, так би мовити, не набити собі там синці чи гулі. 

На початку 2017 року, пишуть Факти, Ужгороду виділили на ремонт вулиць 10 мільйонів гривень та ще 14 млн- виділили на реконструкцію та капітальний ремонт. І що ми бачимо? Які капітальні ремонти? Ледь, ледь, Петефі добудовують? А решта доріг – то для кого?

Наші джерела в міськраді кажуть, що для приїзджих високих гостей з Києва продумували так маршрут, щоб і місто показати і щоб не побачили реальний стан доріг обласного центру, на який виділяються чималі гроші. Мільйони. Саме по цьому маршруту завбачливо пофарбували ліхтарі, нанесли розмітку – і готово. Головне в машині тихенько припасти на вушко, як будуть їхати цим маршрутом з розповіддю про вишукані виноградники, вино та кавіль. Щоб злиденний маршрут був для гостей – наче казка, в яку хочеться вірити. А решта доріг, а це 98% – так і залишити в ямах для ужгородців, які в казки від мера вже давно не вірять.

Тому і залишаються ось такі послання, добре що не на завжди, але які мер Андріїв ніколи не прочитає. Бо він ще той казкар, який живе у своєму створеному світі – де місто Ужгород досі місто-як сад, туристичне і таке, що й гостям не соромно продемонструвати. Хоча це вже давно не так.

“Кавіль Ньюз”

Recommended articles