250 підписів ужгородців і скандальний пам’ятник можуть сховати

By , in Факти on . Tagged width:

Відповідну пропозицію висунули ужгородці на сайті Ужгородської міської ради. Вони пропонують підписати електронне звернення до чиновників, щоб ті розглянули можливість: “зміни місця розташування пам`ятника жертвам Голодоморів та відповідність умовам конкурсу”. 

ГО “Наше місто -рідний дім” ініціює зміну місця розташування пам’ятника жертвам Голодомору. Затвердження нового місцезнаходження має відбуватися після проведення консультацій з громадськістю.
Крім того, ми вимагаємо проведення конкурсу з відбору макету з дотриманням всіх відповідних процедур та з подальшим виготовленням меморіалу згідно цього макету”, -зазначено в електронній петиції. Всього за добу петиція набрала понад 80 підписів і, схоже, таки добере потрібних 250 підписів для її розгляду.

Нагадємо, нещодавно презентували ужгородцям пам`ятник жертвам Голодомору, який створили за 2.3 млн гривень. Як виявилося – це була субвенція від Закарпатської ОДА Ужгородській міській раді, яка мала б бути використана на “інвестиційні проекти”, але, чомусь була використана для зведення монументу. Який, власне, і не сподобався жителям Ужгорода.

Recommended articles