Cкільки ж має коштувати оренда приміщення під Драмтеатром?

By , in Факти on . Tagged width:

Як 21-о річному хлопцю вдалося отримати ласі 500 квадратів в центрі міста і для кого вони насправді? 

Фото: relax.com.ua

Тиждень тому Обласна державна адміністрація в особі начальника управління з питань забезпечення повноважень щодо управління суб’єктами власності виконавчого апарату Закарпатської обласної ради Кибзи Євгенії віддали юридичній компанії 500 квадратних метрів під Драмтеатром в оренду на 49 років. Про це повідомив 21 канал.

Все б нічого, якби ужгородці не звернули увагу за яку суму погодилися віддати компанії “Міністеріум” ці площі в користування. Виявилося, що вірмену Гаспаряну Аветіку (21 рік на сьогодні) вдалося це зробити за якихось 6 тисяч гривень на місяць, згідно договору.

“Знайдете приміщення в центрі за 0,45$/м повідомте мені. Я й собі візьму”, – написав в мережі обурений читач “Кавіль Ньюз Юрій Черничко і додав – “Його ціна, мінімум, 60000/міс”.

Журналісти “Кавіль Ньюз” поцікавилися за скільки сьогодні реально можна орендувати комерційну нерухомість в місті.

Наприклад, на вул. Мукачівській оренда 48 квадратів, фасадного приміщення, обійдеться 21 тисячу гривень на місяць!

“Укртелеком” також намагається здати свої площі в оренду, вони оцінили 110 кв.м у 16.650 грн.

Що ж не так із площами Драмтеатру?

Порівняйте, 500 квадратів під Драмтеатром за 6 тисяч і 48 кв.м. на Мукачівській за 21. Чи це ринкова ціна? Насправді, ні.

Як стало відомо журналістам “Кавіль Ньюз“, після перегляду договору, він був підписаний лише зараз, але по цінах 2006 року! Ось цитата з нього:

“Вартість яких (площ-ред.) визначена згідно з актом оцінки і становить за експертною оцінкою станом на 31 серпня 2016 року”.

До слова, Геннадій Москаль, згідно функціональних обов’язків голови ОДА і може віддавати такі приміщення в оренду або делегувати таке право своїм заступникам чи керівникам інших відомств.

Тож реальна ринкова ціна, за якою малиб здати ці площі з урахуванням інфляції та інших чинників, мала б бути суттєво дорожча, ніж 6000/міс!

Кавіль Ньюз

Recommended articles