Проект бюджету Ужгорода на 2019. Знову місто не розвиває туризм

By , in Факти on . Tagged width:

В проекті бюджету Ужгорода на 2019, який показали громадськості можна помітити, що в “програмі розвитку туризму та формування позитивного
інвестиційного іміджу м. Ужгород на 2018-2022 роки” є порівняно невеличка сума, яка муляє око кожному ужгородцю. Місцеві чиновники хочуть виділити на цю статтю – всього 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, що нещодавно в Ужгороді встановили пам`ятник Жертвам голодоморів за 2 млн гривень. Гроші мали піти, згідно класифікації видатків, на “інвестиційні проекти”. Тобто інвестиції, які б могли приносити кошти. Але замість інвестицій, з`явився пам`ятник, який не сподобавсвя ужгородцям.

Тим часом, виплати на заробітну плату працівникам бюджетної сфери в 2019 році запланували виділити 728 млн гривень. В 2018 році обсяг видатків на заробітну плату був 515 млн. грн. На наступний рік видатки збільшено на 40%.

В мережі користувачі також обурилися цим запропонованим бюджетом: “А чому приватні підприємці, котрі сплачують податки в місцевий бюджет не поцікавляться своїми коштами? Невже їх влаштовує цей андріївський бюджетний розподіл коштів?”, – запитує Світлана Двірник.

Сьогодні, відповідно до розпорядження мера Ужгорода Андріїва, відбудеться обговорення показників проекту бюджету Ужгорода на 2019 рік.

Фотоколаж звідси

Recommended articles