Реконструкція площи Кірпи за 7 млн гривень – виявилася невдалою

By , in Факти on . Tagged width:

Мережею шириться фотографія, на якій зафіксували стан площі ім. Георгія Кірпи. Випав невеличкий дощ і вона, буквально, пішла під воду. Пройти навіть по пішохідному переході не вдасться, щоб не замочити ноги. І все це після тотальної реконструкції, яка обійшлася в понад 7 млн гривень і була виконана всього лише 6 місяців тому. Хто ж проводив реконструкцію і чому не побачили дефекти? 

Побачити те, що стелять асфальт трохи кривенько могли ж? Адже тоді навіщо виїзджати меру на об`єкт, щоб переконатися в тому, що техніка працює і все? А… ні, ще зробити чудові фото, які продемонстрували б ужгородцям всю красу господарника.

Богдан Андріїв вивчає асфальт на площі ім. Георгія Кірпи. 27 квітня 2018

Роботи щодо реконструкції площі виграла фірма з Мукачева Будівельна компанія Антрол ТзОВ. У квітні взялася реконструювати площу за 4 млн гривень, а вже 21.12 (тобто 4 дні тому) отримала ще 3 млн 356 тисяч гривень в якості “додаткових робіт”. Кошти з міського бюджету. На них же поклали завдання встановити дорожні знаки і нанести розмітку. До слова, підписував договір Бабидорич Володимир Іванович, який розповідав (1 хв 30 секунда) жителям вулиці Можайського, що грошей на ремонт їхніх вулиці немає в міському бюджеті. Виявляється є і чимало, просто хто ж побачить і оцінить ремонт десь на Можайського?

Площа Г. Кірпи

Саме ця фірма сидить на тендерах і виграє багатомільйонні по всьому Закарпаттю.

До слова, саме вони робили капітальний ремонт тротуару по вул. Пермоги в Ужгороді. Саме вони ремонтували тротура на влуиці Бобяка. За 8 млн гривень проводили капітальний ремонт вул. Заньковецька (від перехрестя вул. Грушевського до перехрестя вул. Легоцького у м. Ужгород). Ще за 3 млн робили Капітальний ремонт вул. Перемоги (від вул. Легоцького до с. Сторожниця) у м. Ужгород. Загалом, знаються на Ужгородських дорогах. Не дивно, що вони всі як одна – криві і в ямах.

Якщо Кавіль – то Ньюз!

Recommended articles