Роберт Горват. Як він посприяв виділенню грошей на реконструкцію Набки до сумнівних фірм

By , in Факти on . Tagged width:

Номінальний власник найбільшого в Ужгороді ТРЦ йде в депутати по мажоритарці. Тепер же, навідміну від перших виборів, він не згадує, що він потрапив до парламенту саме завдяки співпраці з БПП.

Немов, і не було усіх цих років роботи на партію президента, якого підозрюють у військових злочинах. Сьогодні Роберт Горват будує свою кампанію, ніби, самостійний кандидат.

За час роботи Роберт Горват говорить про те, що зробив дуже багато для Ужгорода, одна із головних тез – це сприяння виділенню грошей для реконструкції Набережної Незалежності.
Загалом 2018 року ужгородський округ, від якого нардепом є Горват, отримав 32,6 мільйона гривень. З них 21 мільйон спрямували саме на капітальний ремонт набережної Незалежності в Ужгороді.

Ще 5 мільйонів з державного бюджету витратили на реконструкцію Ужгородської районної лікарні та 3,65 мільйона – на придбання ендоскопічної апаратури для дитячої хірургії. Як повідомляється в системі державних закупівель “ProZorro”, на торги вийшли лише дві фірми, які зовсім не торгувались і не знизили ціну на жодну копійку. У результаті вибрали дешевшу пропозицію – від київської компанії “Прайммед” зі статутним капіталом у розмірі 300 гривень, що зареєстрована в житловому будинку.
Примітно, що Роберт Горват, закликав контролювати освоєння субвенцій і навіть звернувся до правоохоронних органів з проханням простежити, щоб міська влада й забудовник не роздерибанили бюджетні кошти. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
Але попри браві заклики депутатів контролювати витрачання державних субвенцій, бюджетні кошти потрапляють на рахунки фірм із сумнівною репутацією та відкритими проти них кримінальними провадженнями, як от сталося із Набережною Незалежності.

Окрім цього, як партійна одиниця він брав участь і в зручних для БПП справах. Наприклад, протягували аудитора-вбивцю НАБУ

Захисті депутата Розенблата від арешту НАБУ

Підтримав законопроект про свавільне блокування сайтів

Кнопкодавив за зміни в Конституції:

Відео доказ.

Врятували від зняття недоторканості нардепа Вілкула

Скасували “зелений тариф” для домашніх сонячних панелей на землі

Більше про інший бік діяльнсоті депутата можна почитати ось тут: https://serpom.org.ua/deputies/gorvat-robert-ivanovych/

Міцні Новини, як кавіль.

Recommended articles