Стали відомі деталі справи по підриву Угорського товариства на Закарпатті

By , in Факти on . Tagged width:

На підвіконня офісу Товариства угорської культури Закарпаття в Ужгороді встановили саморобний вибуховий пристрій, який здетонував близько 03:12. Так писали про вибух на Православній набережній, 5 де і розташовується офіс. Із матеріалів суду. 

Так, виконавцем злочину став колишній військовослужбовець, учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, за грошову винагороду.

“27.02.2018 року приблизно о 00 год. 30 хв. ОСОБА_4 разом з ОСОБА_7 та ОСОБА_5, маючи на меті довести до кінця злочинний задум ОСОБА_8, на автомобілі марки «Mitsubishi» моделі «L200», д.н.з. «СА9032СВ» прибули на територію м. Ужгорода та продовжили рух, обраним маршрутом до вул. Капітульної, де о 02 год. 44 хв., поряд з буд. № 2 зупинились, ОСОБА_7 вийшовши з транспортного засобу, продовжив рух пішки та прослідував від вул. Волошина через пішохідний міст, до вул. Православна Набережна, де розміщена адміністративна будівля громадської організації «Товариство угорської культури Закарпаття», з метою закінчення вчинення злочинних дій та досягнення єдиного бажаного злочинного результату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Понад 1 млн на своїх. Як Берегівський міський голова виділив державні гроші “кому треба”

В свою чергу, ОСОБА_4 та ОСОБА_5, з метою забезпечення подальшої евакуації ОСОБА_7 з місця вчинення злочину та недопущення затримання останнього правоохоронними органами, на вищевказаному транспортному засобі продовжили рух по вул. Волошина та вул. Ольбрахта до перехрестя з вулицями Анкудінова та Шумної.”, – зазначено в матеріалах справи № 308/10950/18.

Підозрювані перебувають в ізоляторі тимчасового зберігання.

Kavil News – міцні новини, як кава

Recommended articles