Хто конкретно віддав дешево приміщення Драмтеатру і до чого тут Москаль?

By , in Факти on . Tagged width:

Приміщення під Драмтеатром віддали в оренду по дешевій ціні 500 квадртів з терасою за 6000 гривень на місяць. І все це «добро» віддали на 49 років юридичній фірмі “Міністеріум” в особі директора Гаспаряна Аветіка Анушовича.

Згідно договору, який оприлюднили на 21 каналі, заключало його Обласна державна адміністрація в особі начальника управління з питань забезпечення повноважень щодо управління суб’єктами власності виконавчого апарату “Закарпатської обласної ради Кибза Євгенія Іванівна“.

Саме ця дівчина поставила підпис під документом і дозволила Гаспряну Аветіку 49 років користуватися таким ласим шматком в центрі міста, не звернувши увагу на те, що ціни, за якими віддаються в оренду ласе приміщення в центрі міста відповідають 2016, а не 2018 року. Саме тоді проводилася експертна оцінка приміщення. За два роки, як ми писали раніше, інфляція в країни досягла близько 30-40%. А це значить, що приміщення повинні були віддати, мінімум, вдвічі дорожче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Приміщення драмтеатру стало бартером для піару мера?

Кибза Євгенія / Фейсбук

АЛЕ НЕ ОБІЙШЛОСЯ І БЕЗ МОСКАЛЯ

Дякуючи Геннадію Москалю, бо Згідно функціональних повноважень голови обласної державної адміністрації саме Геннадій Москаль мав би відповідати за те, що міський бюджет Ужгорода недоотримає грошей. Адже саме в його обов’язках:

“Укладати та розривати контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління облдержадміністрації, або уповноважує на це своїх заступників.

Нагадаємо, що чиновники віддали площі по незначній ціні, бо в тому ж таки договорі, чорним по білому сказано, що оцінка проводилася експертом станом на 31 серпня 2016 року. Ось документ, який був показаний в ефірі 21 каналу.

А це значить, що оцінка не включає в себе рівень інфляції. За останні два роки % інфляції оцінюється в 25%  не враховуючи 2018 рік це ще десь 8-9% за даними НБУ. І це офіційні дані. За неофіційними рівень інфляції може складати за ці роки 33-40%. Це значить, що сума мала б бути сьогодні, як мінімум, більша на 30-40%. Вже не кажучи про новий перегляд експертами стану приміщення та його експертної оцінки. Адже минуло вже два роки. Чому не провели нову оцінку? Невже чиновники не бачили, що оцінка за 2016 рік? Все чудово бачили і це більше схоже на оборудку. За допомогою якої розбазарюється краще майно Ужгорода люди, що при владі, і так було за часи правління усіх мерів.

Так Ужгород лишився  приміщень в центрі міста де зараз знаходиться «Апріорі» та «Лобда», так Ужгород лишився «молочарні» та «Червовоної ружі», так Ужгород лишився «Корони» та безлічі інших приміщень, на місці яких можна було будувати щось для ужгородців, а не ресторани.

Recommended articles