Хто в парку Підзамковий нарізав для себе земельки?

By , in Факти on . Tagged width:

В 2015 році, думаємо, ви побачили, що біля басейну Ратушняка «Спартак», з’явився каскад нових будівель, який, ну точно не вписується в загальний «зелений» ландшафт парку.

Приміщення цих будівель зараз використовуються для кафе чи ресторанів. Журналісти «Кавіль Ньюз» перевірили, кому ж належить земля під цією будовою і виявили декількох людей.

Цей каскад будівель можна поділити на два блоки.

Ближча половина до басейну «Спартак» – належить одній людині, та, що далі #2 (жовте колок) – Богуцькому Євгенію Вільгельмовичу. Право власності на ці будівлі у Богуцького з’явилося ще в 2013. Людина з таким іменем, прізвищем та по-батькові, була одним із перших в списку політичної партії «Наш Край», коли ті балатувалися в Ужгородську міську раду. Як зазначено у відомостях – він на той час був власником парфумерно-косметичної мережі магазинів.

А от землю для першого каскаду будівель, найбільшого, було віддано землю такому собі Михайловському Юрію Миколайовичу. 20 квітня 2015 року. Причому одразу в цільовому призначенні дозволили будувати там от ці незграбні будинки.

Саме це прізвище Михайловського фігурувало у розслідуванні наших колег із видання «Наші гроші» в статті, в якій розповідалося про те, що Закарпатський державний університет орендує свої  аудиторії у приватних підприємців – і один із них саме ця людина.

Що цікаво, раніше ми писали про те, що екс-мер Ужгорода Ратушняк взяв землю в оренду під свій басейн за якісь пару тисяч і цей договір у нього заключений на 49 років. І, якщо пригадати, як отримував він цей басейн – то в цій історії знову, ж таки, будуть фігурувати ректори цього ж Закарпатського державного університету, (тепер це УжНУ), які віддали басейн, який раніше їм належав, за смішні 500 тисяч гривень.

Що цікаво, якщо пошукати фото нового будинку в парку Підзамковий в мережі, можна натрапити на світлини щойнопобудованого комплексу.

Зверніть увагу на банер та номер

Поцікавившись, кому ж належить номер, який зображено на рекламі про продаж цього об`єкту ми вийшли на потрібні нам зв`язки – Оксану Ващук. Саме з таким іменем і прізвищем дружина у ректора УжНУ.

Виходить, що свої люди із УжНУ разом із Ратушняком облюбовують історичні місця і ладні його забудувати різними непорозуміннями, тільки б заробляти гроші. Заробляти гроші потрібно, але якщо псувати вигляд міста – то гріш ціна таки зароблянням.

Раніше міська рада Ужгорода, на чолі із мером, планували віддати це унікальне місце в приватні руки.

В які б руки потрапив цей парк, як думаєте?

Пишіть свої відповіді у нашій Фейсбук спільноті.

Якщо Кавіль – то Ньюз!

Recommended articles