Як друзі мера Берегове «підсіли» на державні гроші

By , in Факти on . Tagged width:
Місто Берегове невеличке, порівняно із іншими містами України. Всього 24 тисячі осіб станом на 2017 рік живуть в цьому місті над Верке. Та незважаючи на свої розміри, часто скандали з нього ширяться не тільки на всю Україну, а й на «братську Угорщину». То ректор університету на мітингах в Будапешті заявить, що «фашистськими методами» діють в Україні проти угорського населення, то в цьому ж місті роздають угорські паспорти, то українців ошелешить новина, що більшість містян не розуміють української. І за усіма цими скандалами ніяк не розгледіти мера міста Золтана, який жодного разу з цього приводу публічно «не обурився», а навпаки, після усіх перерахованих негараздів, за гроші Угорщини, ще й споруджує в центрі міста пам`ятник угорському діячеві, чиї здобутки для Закарпаття ще потрібно довести.

Гроші люблять тишу

Мовчить пан Золтан, бо має свої невеличкі секретики. Разом із дружніми колегами реставрує будиночок, який гордо йменують «турбазою». На нього вже витратили мільйон і ці гроші отримують тільки наближені до мерії люди. Його дружні колеги, які входять до однієї Громадської організації разом з мером, також виграють тендери по благоустрою кладовищ на сотні тисяч гривень і при цьому прибирає кладовище ще одна фірма, власник якої також знайомий із мером. А інколи, заїжджих артистів із Угорщини годують за державні гроші годують місцеві депутати, які обзавелися потрібними ФОПами і які також разом із мером пов’язані громадським організаціями.
І на цей раз схоже знайдена ще одна золота жила для одного колеги мера із Берегівської міської ради Миколи Якимця, який на тендерах вже «озолотився» на понад 7 млн гривень із міського бюджету. І це всього за два останні роки.

Микола Якимець
В 2015 році його називали одним із найрейтинговіших кандидатів у депутати до облради від Берегового і це незважаючи на те, що в 2013 журналісти закидали йому махінації із тими ж таки тендерами.
Тоді журналісти видання «Наші гроші» писали, що фірми «регіонала» з Берегова наколядували на комунальних тендерах майже 3 млн. гривень. І знову ж таки, за улюбленими тактичними схемами міської ради Берегове – віддати роботу, яку фактично проконтролювати неможливо, своїм людям.
Тоді, в 2013, компанія ТОВ «Біо-Берег» яка належить сім’ї Миколи Якимця чотири роки поспіль вигравала тендер по санітарному обробленню міста. Якщо звичайними словами: замітала вулиці та дороги, і громадські міста Берегового. Вже відтоді фігурує в тендерах ще одна компанія під назвою ТОВ «Берег-Вертікал», яка також належить цьому депутату Миколі Якимцю. З 2009 р. фірма отримала підряди на 1,42 млн грн. Єдиним конкурентом на цих тендерах була ТОВ «Біо-Берег» або ще одне комунальне підприємство.
І, заглядаючи в розподілення грошей Берегова, можна відмітити, що «Біо-Берег» на сьогодні тільки наростила капітал і все це за останні два роки. «Біо-Берег» виграє тендерів на прибирання міста на 7 млн гривень.

Перемоги в тендерах

Що поєднує Миколу Якимця і Золтана Бабяка?

Спорт. Точніше громадська організація «Клуб спортивного покеру Закарпаття».

Які компанії поєднують чиновників
Мер Берегове та міський депутат засновники цієї ГО. Також, ви можете помітити, що в схемі фігурує ще одне прізвище підприємця Медве Валентина Валентиновича, який пов`язаний із цими людьми. Він також є серед засновників ГО “Клуб спортивного покеру Закарпаття”, але з мером його пов`язує не тільки це.

МЕДВЕ-ЩАСЛИВЧИК

Раніше саме Медве Валентина я згадував у розслідуваннях, як одного із тих, кому дуже фартить на тендерах міста. Це розслідування надрукувало видання “Кавіль Ньюз”
Медве входить до ще однієї громадської організації «Берегсас Камп» разом із мером міста фігурує серед засновників цієї ГО.
І саме ФОП Медве, він же керівник КП «Берегівське міське кладовище», виграє тендери на мільйон для реставрації «турбази», директором якої є Гал Іштван, який теж один із засновників ГО «Берегсас Камп». Ось так. Всі свої. Кругообіг грошей серед друзів.
До слова, в жовтні на прибирання кладовища Берегове віддали 130 тисяч гривень директору КП «Берегівська міська ритуальна служба «БМР»» Медве Валентину Валентиновичу.
А вже за місяць, 26 листопада, тендер на 80 тисяч гривень виграє згаданий любитель покеру Микола Якимець і його компанія ТОВ «Берег-Вертікал». Що вони будуть робити? Фактично дублювати роботу, на яку вже і так давали грошей із міського бюджету ФОП Медве: «перевозити сміття з кладовищ міста Берегове».
Recommended articles