Як відреагувала мережа на звільнення Губернатора

By , in Факти on . Tagged width:

Геннадій Москаль подав у відставку. Ця новина не те, щоб розділила Закарпатців, а, схоже, радше об’єднала. В більшості випадків не пробачили йому ліси. Нагадаємо, що Москаль був губернатором Закарпатської ОДА з 15 липня 2015-го.

Що ж пишуть в мережі:

Наташа Гальовчик: ” НО ЩО ПАНЕ МОСКАЛЮ КУДА БЕЖИМ? ????ЩОЖ ЦЕ З ВАМИ ТАКЕ СТАЛОСЯ? ВИ ТАК ЛЮБИТЕ ЗАКАРПАЦЬКІ ЛІСИ, ЛИШЕНЬКО ЯК ЦЕ ТЕПЕР БЕЗ ВАС ЛІСИ ЛИШУТЬСЯ, ХТО ТЕПЕР БУДЕ ЗНИЩУВАТИ ВСЕ ПІДРЯД. ОЙ ЛИШЕНЬКО ХТО ТЕПЕР БАЛОГУ БУДЕ ПРИНИЖУВАТИ…….. ТА НЕВЖЕ ЗАЛИШАТЬ ЛІСИ У СПОКОЇ!!!!! АЛЕ ПАНЕ ГУБЕРГАТОРЕ ЯКОСЬ НЕЧЕСНО ВИ ЙДЕТЕ, ЛІСИ ЗНИЩИЛИ СПРОДАЛИ , ТО ТЕПЕР ВИСАДІТЬ ТІ ГЕКТАРИ МОЛОДНЯКОМ І ДАЛІ НА ВСІ ЧОТИРИ СТОРОНИ СВІТУ КУДИ ОЧІ БАЧАТЬ, ЯКЩО НЕ ЗА РЕШІТКУ.”

Олександр Гербей:Неможна москаля відпускати просто так, він має відповісти за карпатські ліси.

Ігор Кривошеєв:Цікаво чи люди вже зібрались під ОДА, щоб подякувати губернатору?

Мирослава Заводяк: Давно пора він із своїм матовським розговором уже забувся ош вун людина він усе під кайфом лем незнати яким всіх сих мордяку зобрати та най би платали дороги у ручну а не утікавуть усі як пацкани з корабля коли біда.

Ален Бобров: “Давай до свидания!”

Olena Olean Були все таки i хорошi моменти пан Москаль завжди вiдстоював Закарпаття
Татьяна Качур
 Посадить за наш Закарпатский лес. Суд зробити показовий. А ще за коррупцию на границе.

Юрій Яцканич Пан Москаль,був “блуждаючий” танк,заблоковані єшелони з лісом,а де вистріл котрого ми чекали від Вас.

Володя Хаща Він матюкався лиш при пороху а тепер свій язик засунув ж…пу

Валентина Лысенко Он хоть и грубиян, но классный мужик! И решение принял правильное

Вікторія Гавриляк Барановська Всі тут пишуть про вирубані ліси. Ніби Москаль сам їх вирубував. А до Москаля ліси наші не рубали? Наші ліси не вивозили при інших губернаторах? Ти може не лише його до відповідальності притягнути а й місцевих маргіналів. А нас місцевих паскуд до стобіса багато і ті швиденько лякають під люба владу, лишень аби біля корита залишитись.

Марія Молочко А мені його трохи жаль. Він непоганна людина.Лише майже вже втомився від тої політики . Якби у нас в Україні не було все так заполітизовано, з нього був би непоганий губернатор.

Recommended articles