На Закарпатті депутати ОПЗЖ вакцинувалися “Спутніком V”

By , in Плітки on . Tagged width:

В Ужгороді стався гучний скандал через можливу підпільну вакцинацію депутатів міської ради.

Нещодавно депутати Ужгородської міської ради майже повним складом записалися на вакцинацію препаратом Covishield (AstraZeneca), який офіційно використовується на території України.

Для популяризації вакцини журналіст і блогер Віталій Глагола (фракція «Рідне Закарпаття») та його батько – Ярослав Глагола (фракція «Слуга Народу») публічно отримали укол першою дозою Covishield (AstraZeneca).

Тим часом всі депутати фракції «ОПЗЖ» відмовилися від вакцинації офіційним препаратом. В ужгородській політичній Telegram-спільноті “БАЛОГАН” вже з’явилася інформація, що причиною відмови стала підпільна вакцинація російським “Спутніком V”, який проросійські депутати контрабандно завезли в Україну.

І тут виникає ряд запитань: куди дивиться СБУ? Чому не реагує? Якщо це правда, як вакцина з країни-агресора змогла потрапити до України? До того ж відмова від вакцинації може додатково використовуватися російськими та проросійськими силами для дискредитації вакцин в Україні в цілому. Це підрив національної безпеки у сфері охорони здоров’я.

Довідка: Telegram-канал “БАЛОГАН” публікує ексклюзивну інформацію, зібрану серед представників політичних кланів Закарпаття. Офіційні ЗМІ періодично посилаються на інформацію з цього каналу, але з міркувань безпеки “БАЛОГАН” ніколи не розкриває своїх інформаторів.

Recommended articles