“Бидло сперло “Я”, тепер так нехай і залишається”, – мерські пристрасті

By , in Плітки on . Tagged width:

Кажуть, що цей напис умільці створили за 20 тисяч гривень. А умільці-реформатори з міськради взяли відкот у хороших 80 тисяч гривень.

Тим не менш, як літеру сперли, так до умільців, які створили цей напис більше не звареталися. Щоб оновити. Це ж не складно, зробити одну літеру і почепити її на минуле місце. Але ні, хто на одній літері що заробить? Тому літери немає і досі. Чули, що міський голова таким чином виражає свій власний протест. Мовляв, цитуємо: “бидло вкрало, нехай тепер так і залишається”.

От, тепер питання до свідомих і в кріслі мера також – невже повинні ужгородці, решта, яка себе таким бидлом не вважає, терпіти відсутність літери. Невже туристи мусять стояти поруч із написом: “Сердечко Ужгород”. Тут справа не в тому, що “і так пайдьот”, ніби можна стати на місце вкрадоної “я”. А справа в тому, що управліньців давить та сама, українська, зелена жаба. Ропуха. Яка насіла на їхні шиї і не може змусити діяти, як ті, хто люблять жителів і місто. А діють так, ніби їх оточує бидло і баста.

“Кавіль Ньюз”

Recommended articles