Ділянка, де виявили підземну наркоплантацію на Берегівщині, належить людям з оточення нардепа Поляка

By , in Uncategorized Факти on .

Як виявилось, вона розташовувалась на земельній ділянці чиновника Берегівської райдержадміністрації.

Раніше Mukachevo.net писало про те, що у селі Ботар, на Берегівщині поліція “накрила” підземну нарколабораторію, у якій виявили коноплі на 5 мільйонів. Нарколабораторія була обладнана сучасною технікою.

Усі приміщення були обладнані системою крапельного поливу, кондиціонерами та витяжками, пристроями, що збагачували теплицю киснем, датчиками вимірювання рівня світла, тепла та вологи, і навіть пристроями, що вимірювали кислотність ґрунту.

Я пише Закарпаття онлайн, 48-річного організатора нарколабораторії, за офіційною інформацією поліції, затримали та помістили до ІТТ.

За інформацією джерел з правоохоронних органів, йдеться про місцевого мешканця Жолта Турду, який раніше вже притягався до відповідальності за контрабанду сигарет. На сьогодні він уже вийшов з ізолятора.

Територія, на якій викрили підземну нарколабораторію, розташована у селі Ботар Пийтерфолвівської громади Берегівського району і належить Валентину Товту, Надії Фончікі та Івану Фончікі, які здають її у оренду фермерському господарству “Кевер Жолт”.

Про те, що нарколабораторію викрили саме на ділянках, які належать згаданим особам, підтверджують джерела з поліції та порівняння даних з оперативного відео з картами Гугл.

Валентин Товт – ексголова Пийтерфолвівської сілької ради колишнього Виноградівського району. На місцевих виборах 2020 року балотувався на голову Пийтерфолвівської територіальної громади за підтримки Демпартії угорців, але програв.

Згідно з декларацією НАЗК та інформацією з сайту Берегівської райдержадміністрації, у травні ексголова Берегівської райдержадміністрації Ігор Вантюх призначив Товта начальником відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Вантюх очолив РДА за два місяці до того у березні, а вже у липні Берегівська райрада висловила йому недовіру. У вересні його відставку прийняв Президент Зеленський.

Невістка Валентина Товта Ізабелла Товт, яку він вказує у своїй декларації, на сайті В� України значиться помічником-консультантом на громадських засадах у народного депутата Владіслава Поляка.

У парламенті депутат входить до групи «Довіра». Також він є одним із засновників політичного сателіта «Рідне Закарпаття». Владіслав Поляк перший народний депутат в історії українського парламентаризму, якого судять за неособисте голосування. Він кноподавив у лютому 2020 року за правки до законопроєкту щодо відкриття ринку землі № 2178-10. Народний депутат себе винним не визнає.

Recommended articles