Голова Закарпатської ОДА дає розпорядження та доручення структурі, яка йому не підпорядкована

By , in Uncategorized Думки on .

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров продовжує безпідставний піар

Попри те, що Олексій Петров є першим номером у списку партії влади Слуга Народу до обласної ради, він час від часу розміщує пафосні матеріали з компетенції не партійного лідера, а керівника адміністрації. Тому не ясно, перебуває Петров у передвиборчій відпустці, чи ні. 

Зокрема, черговий матеріал стосувався лісівників. Петров написав, що дав розпорядження лісівникам допускати людей до лісу збирати хмиз та сухі гілки та дав доручення встановити ціну на дрова не вище 200 грн. за кубометр.

Це все добре, але управління лісо-мисливського господарства не підпорядковане обласній адміністрації. а безпосередньо підпорядковується Державному лісовому агентству. І якщо у коментарях до вашого допису у Фейсбук користувачі просять вас когось звільнити з лісового начальства, то та і напишіть – це не у моїй компетенції. 

І ще, якщо у вас є хоч трохи знайомств і впливу, то ініціюйте перед урядом, щоб управління ЛМГ таки підпорядковувалися ОДА. Тоді дійсно буде шанс навести порядок. А поки що всі ваші доручення та розпорядження є лише дешевим піаром. Чи не дешевим?

Recommended articles