Відбулася робоча нарада щодо осіннього призову на Тячівщині (ФОТО)

By , in Uncategorized Факти on .

В Тячівській райдержадміністрації проведено робочу нараду з питання осіннього призову 2020 в Тячівському районі громадян на строкову військову службу.

Присутніми обговорено стан організації та проведення призову громадян на території району.

Як інформував Тячівський районний комісар Руслан Тополюк законодавством передбачено обов’язок голів місцевих рад проводити оповіщення та забезпечувати явку військовозобов’язаних у військові комісаріати для проходження медичних оглядів, звірки військово-облікових даних. А також організувати відправку призовників придатних до військової служби і направляти їх на проходження подальшої служби за призовом тощо.

Перший заступник голови РДА Олександр Шеверя наголосив на персональній відповідальності голів місцевих рад в даному питанні. Ухиляння, неналежне виконання своїх службових обов’язків, невиконання поставленого завдання щодо чергового призову громадян на строкову службу тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства.

У підсумку надано відповідне доручення – активізувати роботу органів місцевого самоврядування з проведення осіннього призову в усіх населених пунктах району, інформує пресслужба Тячівської райдержадміністрації.

Recommended articles